Sezon grzewczy 2020/2021

Sezon grzewczy 2020/2021

photo of person reading

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się sezonem grzewczym 2020/2021 uprzejmie prosimy wszystkich użytkowników lokali mieszkalnych o otwarcie wszystkich głowic termostatycznych zainstalowanych przy grzejnikach do maksymalnej pozycji w celu zapewnienia pełnego napełnienia i odpowietrzenia instalacji centralnego ogrzewania.

Zamknięte głowice termostatyczne w czasie uruchomienia ogrzewania będą powodem licznych zapowietrzeń instalacji centralnego ogrzewania i opóźnią właściwe ogrzewanie pomieszczeń.

Po uruchomieniu ogrzewania pozycje ustawienia głowicy termostatycznej należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Sprawdzeniu szczelności rozdzielaczy c.o. (znajdujących się w białych prostokątnych skrzynkach w przedpokoju), zakręcaniu kaloryferów przy wietrzeniu mieszkania,

Ogrzewanie będzie uruchomione 07 października 2020 r. Uwaga! Moc pracy kotłowni zależna jest od temperatury na zewnątrz (na moc grzania kaloryferów dodatkowo wpływa temperatura w pomieszczeniu), dlatego przy dodatnich temperaturach na zewnątrz nie należy oczekiwać, że kaloryfery będą gorące.

Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej SKOROSZE IX

Tags:

Przetłumacz »